Lubicie pomagać? A znacie może inicjatywę TATO.NET? Jeśli jeszcze nie, to zachęcam Was do poznania fundacji, która wspiera tysiące ojców w Polsce w zdobywaniu kompetencji bycia SUPER Tatą. Dlaczego o tym piszę? Mam dla Ciebie propozycję.

W środę dzwonił do mnie Dariusz Ciupał – pomysłodawca i prezes tato.net – z prośbą o to, abym pomógł im w przygotowaniu się do bardzo dynamicznego rozwoju inicjatywy na wszystkie powiaty w Polsce.

Potrzebują pomocy w skonsultowaniu strategii oraz przygotowaniu programu szkoleń liderskich dla ojców animujących inicjatywę w całej Polsce. Chętnie zgodziłem się ich wesprzeć, bo uważam, że warto.

Dawno temu przyjąłem założenie, że dopóki mogę, będę wspierał organizacje NGO w zakresie zarządzania, marketingu i finansów. Mam tu na myśli wsparcie na zasadzie non-profit, bo zarabiam na realizacji doradztwa dla organizacji komercyjnych.

Może mało kto wie, ale mam za sobą kilkanaście lat spędzonych na służbie jako instruktor harcerski, pracowałem dwa lata jako PR manager w Lubelskim Hospicjum dla Dzieci, byłem członkiem zarządu Bractwa im. Św. Brata Alberta w Lublinie. Na bazie tych doświadczeń doradzałem już wielu organizacjom NGO. Kiedyś uwielbiałem pomagać – i… nic się w tej kwestii nie zmieniło.

Stąd dziś na swoich kontach w mediach społecznościowych dodałem wpis, który zachęca do zgłaszania mi organizacji NGO, które potrzebują profesjonalnego doradztwa w zakresie przywództwa, zarządzania finansami i marketingu. Szczegóły znajdziesz tutaj: https://www.facebook.com/DoradztwoStrategiczne

Jeśli chcesz zgłosić kandydaturę swojej organizacji, zrób to za pośrednictwem mojego konta na Face Book’u, do którego link widzisz powyżej.

PomóżMY razem pomagać INNYM!

#POMAGAMY

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Name *