JAK?

Co potrzebne jest każdej firmie, aby była maksymalnie efektywna?

To pytanie nurtowało przez mnie przez lata. Odpowiedź klarowała się rok po roku przez 15 lat mojej pracy. Zbudowało ją najpierw doświadczenie współpracy z potężnymi korporacjami w Polsce i Wielkiej Brytanii, a następnie osobiste doświadczenia biznesowe bogate w fantastyczne wygrane i bolesne lekcje. Przeczytałem setki książek biznesowych, uczestniczyłem w kilkudziesięciu konferencjach, aż wreszcie podjąłem studia MBA i odpowiedź jakby przyszła sama.
Tak powstał PERSONAR System.

Zauważyłem, że my – przedsiębiorcy – naturalnie dzielimy się na tych bardziej relacyjnych lub bardziej zadaniowych. Wyzwanie przed którym stoimy, to absolutna konieczność połączenia w firmie tych dwóch – często skrajnie różnych – rzeczywistości. A nasze firmy naturalnie są bardziej takie jak my – czyli bardziej nastawione na relacje lub na finanse. Trudno nam samemu wypracować w organizacji potrzebną równowagę.

Moim pragnieniem było zbudowanie prostego modelu zarządzania rozwojem firmy, który nie będzie wymagał od liderów biznesu wielu lat zgłębiania teorii strategicznych, rozbudowanej wiedzy z zakresu finansów czy marketingu. Szukałem czegoś prostego i jednocześnie skutecznego.

Znalazłem pomysł na PERSONAR System. Każdy z nas mając firmę potrzebuje opanować 8 podstawowych obszarów (podzielonych na dwa zasadnicze pola Person i Sonar – zobacz grafikę poniżej) oraz zarządzać nimi na bazie kilku sprawdzonych i prostych narzędzi. To nam do poziomu średniej firmy absolutnie wystarczy – no chyba, że staniemy się kiedyś ogromną organizacją, to będzie nam potrzebne znacznie więcej wiedzy i narzędzi.

Dzięki PERSONAR System uwolnisz się od nadmiaru zadań, trosk i ryzyk. 

Pomogę Ci zrealizować marzenia o biznesie, który przynosi stałe zyski i nie wymaga Twojej codziennej obecności w firmie.

PERSONAR System to proste i skuteczne narzędzia do aktualnej analizy kondycji małej i średniej firmy, które wspierają właściciela w usamodzielnieniu zespołu w operacyjnym prowadzeniu firmy. 

PERSONAR System pozwala skutecznie – przez etap zaplanowanej i kontrolowanej transformacji – dotrzeć przedsiębiorcy do punktu, od którego Jego firma stale i stabilnie się rozwija. Właściciel stając się własną „radą nadzorczą”, korzysta z dedykowanego systemu wskaźników (SONAR KPI), które regularnie ocenia i w razie potrzeby wpływa na działania strategiczne i operacyjne swojego biznesu.

Chcesz poznać kondycję obecną Twojej firmy? Zamów u mniej bezpłatny test.