JAK?

Od początku swojej pracy zawodowej jako konsultant interesowała mnie odpowiedź na pytanie: co potrzebne jest każdej firmie, aby mogła mądrze się rozwijać? Doświadczenie współpracy z potężnymi korporacjami w Polsce i Wielkiej Brytanii oraz osobiste doświadczenia biznesowe z każdym rokiem przybliżały mnie do odkrycia mojej odpowiedzi na to pytanie. Wynika ono z niezliczonej ilości przeczytanych książek biznesowych, wielu konferencji i seminarium w których uczestniczyłem, wiedzy zdobytej na studiach, doświadczenia obserwacji firm z sektora MSP i wreszcie osobistych sukcesów zawodowych oraz bolesnych porażek.

Zauważyłem, że my przedsiębiorcy często dzielimy się na tych bardziej relacyjnych lub bardziej miernikowych. Wyzwanie przed którym stoimy, to konieczność połączenia w firmie tych dwóch – często pozornie skrajnie różnych – rzeczywistości.

Szukałem odpowiedzi, która będzie prawdziwa i prosta na tyle, aby nie wymagała od przedsiębiorców długich lat zgłębiania wiedzy z zakresu finansów czy zarządzania.

Znalazłem. Moja odpowiedź na pytanie zawarte w pierwszym zdaniu zawiera się w autorskim systemie, który pozwala mi komplementarnie diagnozować kondycję biznesową moich klientów, a następnie skutecznie im doradzać i udostępniać sprawdzone narzędzia, których potrzebują.

Każdy z nas mając małą lub średnią firmę potrzebuje opanować w firmie 8 podstawowych obszarów i zarządzać nimi na bazie kilku sprawdzonych narzędzi. To absolutnie wystarczy – no chyba, że staniemy się kiedyś ogromną organizacją, to będzie nam potrzebne znacznie więcej wiedzy i narzędzi.

Dzięki PERSONAR System uwolnisz się od nadmiaru zadań, trosk i ryzyk. 

Pomogę Ci zrealizować marzenia o biznesie, który przynosi stałe zyski i nie wymaga Twojej codziennej obecności w firmie.

PERSONAR System to proste i skuteczne narzędzia do aktualnej analizy kondycji małej i średniej firmy, które wspierają właściciela w usamodzielnieniu zespołu w operacyjnym prowadzeniu firmy. 

PERSONAR System pozwala skutecznie – przez etap zaplanowanej i kontrolowanej transformacji – dotrzeć przedsiębiorcy do punktu, od którego Jego firma stale i stabilnie się rozwija. Właściciel stając się własną „radą nadzorczą”, korzysta z dedykowanego systemu wskaźników (SONAR KPI), które regularnie ocenia i w razie potrzeby wpływa na działania strategiczne i operacyjne swojego biznesu.

Chcesz poznać kondycję obecną Twojej firmy? Zamów u mniej bezpłatny test.