Masz firmę, pojawiły się kłopoty, szukasz rozwiązań

Zacznę od słów wsparcia: każda firma ma problemy, a jeśli jeszcze ich nie miała, to będzie. Jesteś w normalnej biznesowo sytuacji i to, że szukasz rozwiązań stawia Cię już na samym szczycie. Tylko 10% firm dożywa swoich 10 urodzin, reszta niestety ginie po drodze.

Najtrudniej przyznać się innym, że coś idzie nie tak, jak zakładaliśmy. Znam ten trud z własnego doświadczenia – myśli typu: „wyjdę w środowisku na bałwana, który nie potrafi przypilnować swojego interesu” nie były mi kiedyś obce. Obyś nie słuchał zbyt długo tego „wewnętrznego doradcy”, który zachęca Cię, aby udawać, że jest dobrze. Wiem to, bo mam za sobą kilka projektów biznesowych, niektóre osiągnęły spektakularne sukcesy, ale mam też taki, który okazał się fiaskiem.

Często firmę pikującą w dół można uratować, pod warunkiem, że nie jest tuż nad ziemią. Możesz zawczasu podjąć skuteczne działania korygujące – tyle, że najczęściej sami nie potrafimy rozwiązać kluczowych problemów, bo nie widzimy dokładnie przyczyn, które często są głęboko w nas. Stąd bardzo potrzebna – i skuteczna – jest pomoc z zewnątrz.

W ramach współpracy ze mną:
  • Zobaczysz obecną kondycję Twojej firmy oraz główne przyczyny trudności, jakich doświadczasz,
  • Znajdziesz rozwiązania na eliminację przyczyn powodujących problemy i monitorowanie efektów działań korygujących,
  • Zobaczysz potencjał rynkowy Twojej firmy i jej silnych stron,
  • Zaplanujesz i zaczniesz realizować zmiany w firmie bazując na potencjale rynkowym i Waszych silnych stronach, przy jednoczesnym, skutecznym wdrażaniu planu korygującego,
  • Wdrożysz narzędzia monitorujące podjęty plan naprawczy oraz bieżącą kondycję firmy.
Mogę Ci pomóc osiągnąć powyższe cele na 2 sposoby:
  • Współpraca on-line –  spędzimy w sumie ok. 24 godzin na video konferencjach, w ciągu  2 miesięcy. Zadam Ci wiele pytań, a Ty udostępnisz mi informacje i dokumenty, które pozwolą mi ocenić obecną kondycję Twojej firmy i przyczyny kłopotów, z jakimi się obecnie mierzysz. W ramach tego programu otrzymasz doradztwo zakończone precyzyjnymi rekomendacjami korygującymi i rozwojowymi. Udostępnię Ci też narzędzia do monitorowania efektów działań naprawczych, które w razie potrzeby pomogę Ci dopasować do specyfiki Twojej firmy.
  • Obecność osobista (wariant PREMIUM) – spotkam się z Tobą i Twoimi pracownikami 12 razy na przestrzeni 3 miesięcy po to, aby poznać Twój biznes, Twoje plany, Wasz potencjał i wyzwania z jakimi się mierzycie w drodze do rozwoju. Każde moje spotkanie z Tobą lub Twoimi pracownikami będzie trwało ok. 4 godzin. Dodatkowo – w razie potrzeby – będę z Tobą w kontakcie on-line przez video konferencje. Zrobię pełny audyt dojrzałości Twojej firmy w 8 obszarach opisanych w PERSONAR System i znajdę przyczyny kłopotów, z jakimi się obecnie mierzysz. W ramach tego programu otrzymasz doradztwo zakończone precyzyjnymi rekomendacjami korygującymi i rozwojowymi. Udostępnię Ci też narzędzia do monitorowania efektów działań naprawczych, które w razie potrzeby pomogę Ci dopasować do specyfiki Twojej firmy.

Chcesz poznać kondycję obecną Twojej firmy? Zamów u mniej bezpłatny test

NAPISZ W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

Chcesz poznać obecną kondycję Twojej firmy?

Zamów u mniej bezpłatny test.