O MNIE

Od 15 lat jestem przedsiębiorcą, konsultantem i strategiem biznesu. Doradzam, prowadzę szkolenia i mentoring, które uwalniają przedsiębiorców od działań operacyjnych, nadmiaru pracy i kłopotów.


Mam własne, bogate doświadczenie biznesowe w następujących branżach: doradczo-szkoleniowej, edukacyjnej, gastronomicznej oraz IT. Dwie z moich firm przekształciłem w dochód pasywny.

Jestem absolwentem studiów managerskich (Instytut Nauk o Ziemi/UMCS), Public Relations (WSPiA Lublin), studiowałem na kierunku MBA (GFKM/Business Center Club/Erasmus University).

Skutecznie doradzam zarówno małym jak i średnim firmom w fazie rozwoju. Pracuję też doradczo-szkoleniowo z dużymi potentatami w Polsce i za granicą. Za swój sukces uważam współprace doradczo-szkoleniową z każdą marką – każda wielka, była kiedyś mała. Z tych lepiej znanych na rynku to:  Philips, Toyota, Infosys BPO, Shell, Kraft, Roto Frank, PwC, Jabil Circuit Poland, Wabco, Hewlett-Packard, Ministerstwo Obrony Narodowej, Multilayer Pipe Company, Unilever czy Tatrzański Park Narodowy.

Prywatnie jestem życiowym optymistą. Mężem jednej żony i ojcem trzech córek. W wolnych chwilach staję się taternikiem i narciarzem, kocham też godziny spędzone na desce windsurfingowej. Biegam.