O MNIE

Jestem przedsiębiorcą, doradcą zarządów oraz mentorem i coachem z zakresu przywództwa. Pracuję z liderami biznesu nad rozwojem ich spółek tak, aby maksymalnie wykorzystywali potencjał i talenty swoje oraz ludzi, których zatrudniają.

Mam własne, bogate doświadczenie biznesowe jako właściciel oraz prezes/wiceprezes w spółkach z takich branż jak: doradztwo i szkolenia, consulting, edukacja, gastronomia oraz IT. Jedną ze spółek przekształciłem już w dochód pasywny, a doświadczeniem jak to osiągnąłem chętnie dzielę się z moimi Klientami.

Jestem absolwentem studiów magisterskich (Instytut Nauk o Ziemi/UMCS), Public Relations (WSPA Lublin), studiowałem na kierunku MBA (Business Center Club/Erasmus University).

Posiadam kompetencje mentora biznesu potwierdzone certyfikatem. Jestem certyfikowanym coachem i trenerem przywództwa JOHN MAXWELL TEAM.

Obecnie  głównie doradzam zarządom średnich firmom w fazie wzrostu i rozwoju. Mam też bogate doświadczenie w pracy doradczo-szkoleniowej z dużymi organizacjami w Polsce i Anglii.

Prywatnie jestem życiowym optymistą. Mężem jednej żony i ojcem trzech córek. W wolnych chwilach staję się taternikiem i narciarzem, kocham też godziny spędzone na desce windsurfingowej. Biegam.