Rozważasz swój pierwszy biznes

Wpadłeś na pomysł, z którego może urodzić się fajna firma. Masz w głowie setki myśli, jak to będzie gdy, już zacznie działać. Gratuluję, być może będę jednym z Twoich klientów! Jednak doskonale wiesz, że sam pomysł to za mało, aby już mówić o sukcesie.

Z mojej strony możesz liczyć na pomoc w weryfikacji wstępnych założeń biznesowych, oszacowaniu ryzyka oraz posiadanych zasobów i kompetencji. Ostatecznie – na bazie naszej współpracy – to Ty sam zdecydujesz czy wchodzisz w ten biznes czy nie. Moją rolą jest pomóc Ci zobaczyć konsekwencję zarówno słowa TAK jak i słowa NIE.

Mam dla Ciebie dwa programy do wyboru, które pomogą Ci w podjęciu decyzji:

„SPRINT po model”:

kiedy masz mało czasu na podjęcie decyzji, popracujemy razem nad Twoim pomysłem na biznes w jeden tydzień. Nasza współpraca będzie oparta na trzech 60-cio minutowych sesjach on-line, które pozwolą Ci ostatecznie opracować wstępny model Twojego biznesu. Dodatkowo na starcie dostaniesz ode mnie materiały, które pomogą Ci w naszej współpracy.

„Twój model w 3 tygodnie” (wariant PREMIUM):  

jeśli masz więcej czasu, to warto ten biznesowy pomysł przemyśleć na spokojnie. Popracujemy wspólnie przez 3 tygodnie, zweryfikujemy szerzej kluczowe zagadnienia i zbudujemy finalnie obraz, dzięki któremu Twoja decyzja będzie łatwiejsza do podjęcia. W ramach współpracy otrzymasz ode mnie praktyczne narzędzia i materiały. Nasz komunikacja będzie opierać się na trzech 90 minutowych sesja on-line (jedna w tygodniu). Dostaniesz też bezpłatny dostęp do zamkniętej grupy moich ekspertów (pomóż mi wygenerować taką grupę mądralińskich proszę), którzy będą mogli podzielić się z Tobą swoimi sugestiami.

NAPISZ W CZYM MOGĘ CI POMÓC?