Zamknąłeś firmę, bolało, szukasz pomysłu co dalej

Jestem przekonany (Ty pewnie jeszcze nie do końca…), że trud jaki przeszedłeś w związku z zamykaniem firmy, może przynieść Ci znacznie lepsze rezultaty, niż potrafisz to sobie wyobrazić. Jesteś przedsiębiorcą, który zna smak sukcesu i gorycz porażki. Tylko na bazie takich doświadczeń można zaczynać budować, wielkie, trwałe projekty. Może w naszej polskiej mentalności nie jest to jeszcze doceniane, ale za „Wielką Wodą” nieudany biznes jest jak poważny chrzest bojowy dla jednostki wojsk specjalnych!

Kluczowe zadanie, jakie teraz przed Tobą stoi, to znaleźć przyczyny porażki, wyciągnąć wnioski, nie popełniać już tamtych błędów i zbudować na tym doświadczeniu OGROMNY kapitał.

Ja też mam na swoim koncie spółkę, która po 9 latach bycia liderem na rynku na rynku poskładała nam się jak „domek z kart” i musieliśmy ją zamknąć. Wiem jak się czujesz, dlatego chętnie spróbuje Ci pomóc.

To czego możesz oczekiwać ode mnie w ramach naszej współpracy to:
  1. Pomoc w analizie przyczyn, które spowodowały zamknięcie firmy oraz w wyciągnięciu wniosków,
  2. Wyłonienie korzyści, które do tej pory przyniosła ta sytuacja w obszarze wiedzy, kompetencji i doświadczenia,
  3. Zaktualizowanie Twoich mocnych stron i potencjału, który jest fundamentem na nowej drodze,
  4. Mentalne przekucie porażki w sukces i potencjał!
  5. Przygotowanie planu działań na nowy rozdział biznesowy.

Mogę pomóc Ci osiągnąć powyższe cele w ramach działań coachingowych i mentoringowych prowadzonych on-line przez video konferencje.

NAPISZ W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

Chcesz poznać obecną kondycję Twojej firmy?

Zamów u mniej bezpłatny test.